Get Adobe Flash player

Oglasi

send photos

 Vrijeme danas:

Grb ŠRD-a Ogulin

grb

IX. SVJETSKO PRVENSTVO U LOVU PASTRVE UMJETNIM MAMCEM - ŠPORTSKE RIBOLOVNE IGRE ITALIJA 2011. 26.08.-01.09.

grbNa rijeci Neri u gradu Spoleto, Italija održano je IX. Svjetsko prvenstvo u lovu pastrve umjetnim mamcem!

Za reprezentaciju Hrvatske nastupali su Mario Matijašić ( Ogulin ), Mijo Boras ( Zagreb ), Hrvoje Kuzmić ( Koprivnica ), Zdravko Jurjević ( Koprivnica ) i Jasmin Subašić ( Sisak ).
Već u ovom dugogodišnjem sastavu član ŠRD ''Ogulin'' Mario Matijašić (peto svjetsko prvenstvo zaredom) bio je najbolje plasirani član reprezentacije - 5. mjesto u pojedinačnom poretku!
Reprezentacija Hrvatske ponovno je osvojila 2. mjesto ekipno!.

U nastavku nekoliko fotografija te tablica ukupnog poretka.

DSC_0597

DSC_0652

DSC_0598

 

UKUPNI REZULTATI - EKIPNO

Plasman i ekipa Bodovi Broj riba
1. Italija 82,5 328,0
2. HRVATSKA 181,5 234,0
3. Slovačka 191,0 212,0
4. Češka 199,0 213,0
5. Rusija 209,5 198,0
6. Bugarska 209,5 197,0
7. Ukrajina 252,0 161,0
8. Bosna i Hercegovina 254,5 158,0
9. Poljska 267,5 150,0
10. Portugal 291,5 147,0
11. Bjelorusija 311,5 127,0
12. Latvia 355,5 96,0
13. Rumunjska 359,0 91,0
14. Moldova 374,5 85,0
15. Brazil 375,5 88,0
16. Kazahstan 437,5 44,0

 

UKUPNI REZULTATI - POJEDINAČNO

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj riba Bodovi
1. Herrmann Arno Italija 102 15
2. Muin Giacomo Italija 84 19,5
3. Shanin Alexey Rusija 79 17
4. Ferro Andrea Italija 72 25
5. MATIJAŠIĆ MARIO HRVATSKA 70 28
6. Lipinski Andrezej Poljska 52 44
7. Getov Georgi Bugarska 67 42,5
8. Capelak Michal Češka 64 42
9. BORAS MIJO HRVATSKA 59 38
10. Foltyn Josef Češka 57 37,5
11. HRVOJE KUZMIĆ HRVATSKA 72 46
12. Smatana Juraj Slovačka 67 46,5
13. Hornak Peter Slovačka 61 42
14. Traikov Nikolai Bugarska 47 49
15. Mrazik Juraj Slovačka 47 48,5
16. Vilhutskyi Vladyslav Ukrajina 58 53,5
17. Mintchev Stefano Bugarska 40 54
18. Mazur Sebastian Poljska 55 48,5
19. Zovak Slavko-Slaven Bosna i Hercegovina 48 47,5
20. Forbak Martin Slovačka 37 54
21. Mishin Artem Rusija 40 58
22. Krejca Tomas Češka 38 59,5
23. Marinho Jose Portugal 42 59,5
24. Cepelak Tomas Češka 54 60
25. Paradzick Kreso Bosna i Hercegovina 37 63,5
26. Matuiev Andrii Ukrajina 36 64
27. Dzilna Igors Latvija 34 64,5
28. Tereshchenko Kostiantyn Ukrajina 34 67,5
29. Kobelyuch Vladislav Ukrajina 33 67
30. Kanarskiy Yevgeniy Bjelorusija 53 66
31. Grocholski Jose Francisco Brazil 35 69,5
32. Spiac Adrian Rumunjska 26 77,5
33. Nazarkin Anatoly Rusija 47 70
34. Buzatu Sabin Rumunjska 36 71,5
35. Sedakov Eugen Bjelorusija 26 76
36. Ladan Boris Bosna i Hercegovina 24 77,5
37. Soglaev Alexey Bjelorusija 29 75
38. Barbosa Jorge Portugal 30 77,5
39. Miernik Wojciech Poljska 27 77
40. Dal Santo Marcos Brazil 27 83
41. Kussainov Ardak Kazahstan 23 90,5
42. Carmo Jose Portugal 27 81,5
43. Burdian Dmitrii Moldova 20 90,5
44. Melinik Sviatoslav Moldova 38 84
45. Ilies Ruslan Moldova 19 92
46. Filipous Igors Latvia 24 95,5
47. Kiberev Aliaksanr Bjelorusija 19 94,5
48. Soldatovs Sergejs Latvija 16 102,5
49. Anghelina Cristian Rumunjska 13 105
50. Negru Valerii Moldova 8 108
51. Alves da Nova Marco A. Brazil 18 110
52. Yagfarov Vadim Kazahstan 12 111
53. Leucz Edson Brazil 8 113
54. Janseitov Daniyar Kazahstan 4 120,5
55. Simoni Giampietro Italija 35 10,5
56. Cavani Cristian Italija 35 12,5
57. Bon Eugeni Bugarska 34 14
58. Marinho Abel Portugal 39 21,5
59. Kolomatskiy Vitaly Rusija 20 24,5
60. Mioc - Marincic Tibor Bosna i Hercegovina 27 31,5
61. JURJEVIĆ ZDRAVKO HRVATSKA 20 32,5
62. SUBAŠIĆ JASMIN HRVATSKA 13 37
63. Babic Daniel Bosna i Hercegovina 22 34,5
64. Vorobyev Alexander Rusija 12 40
65. Klauze Maris Latvia 10 43,5
66. Cygler Hubert Poljska 10 44,5
67. Yerimbetov Arman Kazahstan 5 52
68. Moldovan Sorin Rumunjska 13 47
69. Hristov Teodoro Bugarska 9 50
70. Poishs Kaspars Latvia 12 49,5
71. Silva Antonio Portugal 9 51,5
72. Biernacki Zbigniew Poljska 6 53,5
73. Ristivan Ovidiu Rumunjska 3 58
74. Janseitov Nurlan Kazahstan 0 63,5


Share