Get Adobe Flash player

Oglasi

send photos

 Vrijeme danas:

Grb ŠRD-a Ogulin

grb

Kup Podunavskih Zemalja

grbOd 08. do 11. rujna 2011 godine održan je kup Podunavskih zemalja u Sloveniji na rijeci Kokri gdje je nastupila i Hrvatska mušićarska reprezentacija i to vrlo uspješno.

Reprezentacija ne nastupila u sastavu:

  1. Ivica Magdić
  2. Dalibor Kostelić
  3. Marinko Puškarić
  4. Domagoj Pokrajčić
  5. Predrag Badanjak
  6. Joško Šuća

U ukupnom poretku ostvareni su sljedeći rezultati:

POJEDINAČNO:

Plasman i Natjecatelj Ekipa Reprezentacija Bodovi Broj riba
1. Robert Čebul RD Kranj Slovenija 3 42
2. Martin Tivadar RD Kranj Slovenija 6 32
3. DALIBOR KOSTELIĆ UM Vodencvijet HRVATSKA 8 28
4. Bojan Ančik RD Kranj Slovenija 8 23
5. Ivica Rajković FFJ Gorštak Crna Gora 12 20
6. MARINKO PUŠKARIĆ UM Vodencvijet HRVATSKA 12 16
7. Radovan Krković FFK Gorštak Crna Gora 13 18
8. Branko Punčuh RD Slovenska Bistrica Slovenija 13 13
9. Sead Alijagić ŠRD Una, Bihać Bosna i Hercegovina 14 25
10. IVICA MAGDIĆ UM Vodencvijet HRVATSKA 14 20
11. DOMAGOJ POKRAJČIĆ ŠRD Ogulin HRVATSKA 14 11
12. Roman Stare RD Bohinj Slovenija 15 18
13. Hedžad Halilić ŠRD Una, Bihać Bosna i Hercegovina 15 9
14. Elvis Kadić USR Krušnica Bosna i Hercegovina 16 28
15. Fikret Merdanić ŠRD Una, Bihać Bosna i Hercegovina 16 11
16. Dževad Džigumović USR Krušnica Bosna i Hercegovina 17 14
17. JOŠKO ŠUĆA ŠRD Ogulin HRVATSKA 18 14
18. PREDRAG BADANJAK ŠRD Ogulin HRVATSKA 18 10
18. Samir Beganović USR Krušnica Bosna i Hercegovina 18 10
20. Joze Furman RD Slovenska Bistrica Slovenija 19 8
21. Enis Šuntić FFK Gorštak Crna Gora 20 10
22. Samo Motaln RD Slovenska Bistrica Slovenija 21 13
23. Gerhard Umfahrer KKR Austrija 21 12
24. Franci Bogataj RD Bohinj Slovenija 21 10
25. Miroslav Stare RD Bohinj Slovenija 21 7
26. Gorazd Jelenko RD Slovenska Bistrica Slovenija 22 10
27. Hans Urschitz KKR Austrija 23 4
28. Gregor Reichmann KKR Austrija 24 6
29. Edin Iftic SRD Una, Bihać Bosna i Hercegovina 26 5
30. Tomo Iritano FFK Gorštak Crna Gora 30 0
30. Janez Cerkovnik RD Bohinj Slovenija 30 0
30. Zdravko Soklić RD Kranj Slovenija 30 0

 

EKIPNO

Plasman i Ekipa Reprezentacija Bodovi
1. RD Kranj Slovenija 17
2. UM Vodencvijet HRVATSKA 34
3. SRD Una, Bihać Bosna i Hercegovina 41
4. RD Slovenska Bistrica Slovenija 45
5. FFK Gorštak Crna Gora 45
6. ŠRD Ogulin HRVATSKA 50
7. USR Krušnica Bosna i Hercegovina 51
8. RD Bohinj Slovenija 57
9. Klub koroških ribičev Austrija 68


Share