Get Adobe Flash player

Oglasi

send photos

 Vrijeme danas:

Grb ŠRD-a Ogulin

grb

Hrvatska Mušićarska liga 2012 - 4. i 5. kolo

grb

Dana 20. svibnja 2012. godine, održana su 2 kola Hrvatske mušićarske lige.

4. kolo je održano je na rijeci Dobri, a postignuti su sljedeći rezultati:

 

4. KOLO

POJEDINAČNO

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj riba Bodovi
1. Ivica Mezin Brod na kupi 6 3930
2. Marinko Puškarić Ogulin 1 6 3860
3. Neven Ristić Ogulin 1 5 3260
4. Joško Šuća Cetina Sinj 1 5 3060
5. Ante Poljak Cetina Sinj 1 4 2840
6. Goran Mioljević Ogulin 2 4 2550
7. Ivan Marović Cetina Sinj 2 3 2000
8. Marko Puškarić Ogulin 2 3 1980
9. Rino Žuro Cetina Sinj 1 3 1730
10. Siniša Hajdin Ogulin 1 2 1600
11. Jovica Bradaš Krka Knin 2 1370
12. Miroslav Katičić Krka Knin 2 1300
13. Tomislav Zlodi Brod na Kupi 1 700
14. Domagoj Pokrajčić Krka Knin 1 620
14. Jure Šuća Cetina Sinj 2 1 620
17. Krešimir Topić Brod Na Kupi 0 0
17. Mladen Mravak Cetina Sinj 2 0 0
22. Boško Barišić Vodencvijet / /
22. Predrag Badanjak Vodencvijet / /
22. Ivica Magdić Vodencvijet / /
22. Joseph Bradić Ogulin 2 / /

 

EKIPNO

1. Ogulin 1
2. Cetina Sinj 1
3. Brod na Kupi
4. Ogulin 2
5. Krka Knin
6. Cetina Sinj 2
7. Vodencvijet

 

Fotografije s 4. kola možete pogledati u galeriji ili preko sljedećeg LINKA.

Nakon 4. kola održano je i 5. kolo HML na rijeci Vitunjčici. U 5. kolu postignuti su sljedeći rezultati:

5. KOLO

POJEDINAČNO

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj riba Bodovi
1. Miroslav Katičić
Krka Knin 9 6080
2. Siniša Hajdin
Ogulin 1 7 4600
3. Marinko Puškarić
Ogulin 1 6 3900
4. Tomislav Zlodi
Brod na Kupi 5 3340
5. Jovica Bradaš
Krka Knin 4 3020
6. Marko Puškarić
Ogulin 2 4 2830
7. Ante Poljak
Cetina Sinj 1 4 2740
8. Ivan Marović
Cetina Sinj 2 3 2440
9. Ivica Mezin
Brod na Kupi 3 2280
10. Joško Šuća
Cetina Sinj 1 3 2280
11. Domagoj Pokrajčić
Krka Knin 3 2060
12. Jure Šuća
Cetina Sinj 2 2 1680
13. Goran Mioljević
Ogulin 2 2 1420
14. Mladen Mravak
Cetina Sinj 2 1 700
15. Krešimir Topić
Brod na Kupi 1 660
17. Neven Ristić
Ogulin 1 0 0
17. Rino Žuro
Cetina Sinj 1 0 0
22. Boško Barišić
Vodencvijet / /
22. Predrag Badanjak
Vodencvijet / /
22. Ivica Magdić
Vodencvijet / /
22. Joseph Bradić
Ogulin 2 / /



EKIPNO

1. Krka Knin
2. Ogulin 1
3. Brod na Kupi
4. Cetina Sinj 1
5. Cetina Sinj 2
6. Ogulin 2
7. Vodencvijet
Share