Get Adobe Flash player

Oglasi

send photos

 Vrijeme danas:

Grb ŠRD-a Ogulin

grb

Spin liga 2014 - 1. i 2. Kolo

grbNa rijeci Dobri kod Hreljina ovaj vikend (15. i 16.3.2014) održano je 1. i 2. kolo Hrvatske Spin Lige. Ove godine u ligi sudjeluje 13 natjecatelja.

 

U 1. kolu najbolji je bio Anto Mrkonja iz ŠRD Krka Knin s ulovljenih 9 riba, drugo mjesto Mijo Boras iz ŠRD Peščenica Zagreb s ulovljenih 8riba i treće mjesto Hrvoje Kuzmić iz ŠRK Šoderica Koprivnica s ulovljenih 6 riba. Ukupno je ulovljeno 48 riba.

U drugom kolu 16.3. ulovljena je ukupno 91 riba, a najbolji su bili Željko Kuk iz ŠRD Piškor Novi Zagreb s ulovljenih 19 riba, drugo mjesto pripalo je Miji Borasu iz ŠRD Peščenica Zagreb s ulovljenih 15 riba, dok je treći bio Hrvoje Kuzmić iz ŠRK Šoderica Koprivnica s ulovljenih 11 riba. 

Nakon prva dva kola lige vodeći je Mijo Boras iz ŠRD Peščenica Zagreb, drugi Hrvoje Kuzmić iz ŠRK Šoderica Koprivnica i treći Anto Mrkonja iz ŠRD Krka Knin.

KOMPLETNI REZULTATI 1. I 2. KOLA I UKUPNI PLASMAN

1. KOLO

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj riba
1. Mrkonja Anto Krka Knin 9
2. Boras Mijo Peščenica Zagreb 8
3. Kuzmić Hrvoje Šoderica Koprivnica 6
4. Brletić David Ogulin 6
5. Šimunčić Dorijan  Samobor 3
6. Vidmar Antonio Peščenica Zagreb 3
7. Subašić Jasmin Samobor  3
8. Rostaš Karlo Peščenica Zagreb 3
9. Matijašić Mario Ogulin  2
10. Hanžeković Mirko  Klen, Sv. Marija 2
11. Šimunčić Vladimir Samobor  1
12. Šiljeg Boris Krka Knin 1
13. Kuk Željko Piškor Novi Zagreb 1

2. KOLO

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj riba
1. Kuk Željko Piškor Novi Zagreb 19
2. Boras Mijo Peščenica Zagreb 15
3. Kuzmić Hrvoje Šoderica Koprivnica 11
4. Matijašić Mario Ogulin 9
5. Šiljeg Boris  Krka Knin 7
6. Vidmar Antonio Peščenica Zagreb 10
7. Šimunčić Dorijan Samobor  5
8. Mrkonja Anto Krka Knin 4
9. Subašić Jasmin Samobor   4
10. Hanžeković Mirko  Klen, Sv. Marija 5
11. Rostaš Karlo Peščenica Zagreb 1
12. Brletić David Ogulin 1
13. Šimunčić Vladimir Samobor 0

 

UKUPNI PLASMAN

Plasman i natjecatelj Ekipa Bodovi
1. Boras Mijo Peščenica Zagreb 4
2. Kuzmić Hrvoje Šoderica Koprivnica 6
3. Mrkonja Anto Krka Knin 9
4. Vidmar Antonio Peščenica Zagreb 12
5. Šimunčić Dorijan  Samobor 12
6. Kuk Željko Piškor Novi Zagreb 13
7. Matijašić Mario Ogulin 13
8. Subašić Jasmin Samobor 16
9. Brletić David Ogulin 16
10. Šiljeg Boris Krka Knin 17
11. Rostaš Karlo Peščenica Zagreb  19
12. Hanžeković Mirko Klen, Sv. Marija 20
13. Šimunčić Vladimir Samobor 24

 

Share