Get Adobe Flash player

Oglasi

send photos

 Vrijeme danas:

Grb ŠRD-a Ogulin

grb

Hrvatska Mušićarska liga 2014 - 1. i 2. Kolo

grb

Dana 6. travnja započela je nova sezona Hrvatske mušićarske lige. Na rijeci Vitunjčici i na rijeci Dobri u Ogulinu održana su prva dva kola Hrvatske mušićarske lige.
Prisustvovalo je 11 od ukupno 12 natjecatelja podijeljenih u 4 ekipe.

Vodeći nakon 1. i 2. kola su Miroslav Katičić (Ogulin 2) s 3 negativna boda, drugi je Marinko Puškarić (Ogulin 1) s 5 negativnih bodova i treći Ivan Mezin (Ogulin 2) s 9 negativnih bodova. Nekoliko fotografija s natjecanja možete pogledati na našem FACEBOOK profilu.

 

natjecatelji

Natjecatelji HML 2014.



U ekipnom plasmanu vodeća je ekipa Ogulin 1, drugo mjesto Cetina Sinj, treće Ogulin 2 i četvrto mjesto Krka Knin.

Sljedeća dva kola održat će se na rijeci Krki u Kninu te na rijeci Cetini u Sinju.


KOMPLETNI REZULTATI 1. I 2. KOLA I UKUPNI PLASMAN

 

1. KOLO - Vitunjčica

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj riba Bodovi
1. Marinko Puškarić Ogulin - Ogulin 1 4 3360
2. Miroslav Katičić Ogulin - Ogulin 2 3 1840
3. Ilija Ličanin Krka - Knin 2 1680
4. Ante Poljak Cetina - Sinj 2 1660
5. Ante Bikić Cetina - Sinj 2 1560
6. Domagoj Pokrajčić Krka - Knin 1 740
6. Ivan Mezin Ogulin - Ogulin 2 1 740
8. Rino Žuro Cetina - Sinj 1 720
11. Siniša Hajdin Ogulin - Ogulin 1 0 0
11. Dalibor Kostelić Ogulin - Ogulin 1 0 0
11. Jovica Bradaš Krka - Knin 0 0
13. Tomislav Zlodi Ogulin - Ogulin 2 / /

 

2. KOLO - Dobra

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj riba Bodovi
1. Miroslav Katičić Ogulin - Ogulin 2 20  12380
2. Dalibor Kostelić Ogulin - Ogulin 1   3500
3. Ivan Mezin Ogulin - Ogulin 2  2900
4. Marinko Puškarić Ogulin - Ogulin 1   2680
5. Rino Žuro Cetina - Sinj  3  2220
6. Siniša Hajdin Ogulin - Ogulin 1  3  2020
7. Ante Bikić Cetina - Sinj  1860
8. Domagoj Pokrajčić Krka - Knin   760
8. Ante Poljak Cetina - Sinj  1  760
11. Ilija Ličanin Krka - Knin   0
11. Jovica Bradaš Krka - Knin   0
13. Tomislav Zlodi Ogulin - Ogulin 2  /

 

UKUPNI PLASMAN NAKON 2 KOLA

POJEDINAČNO

Plasman i natjecatelj Zbroj negativnih bodova
1. Miroslav Katičić 3
2. Marinko Puškarić 5
3. Ivan Mezin 9
4. Ante Bikić 12
5. Ante Poljak 12
6. Dalibor Kostelić 13
7. Rino Žuro 13
8. Ilija Ličanin 14
9. Domagoj Pokrajčić 14
10. Siniša Hajdin 17
11. Jovica Bradaš 22
12. Tomislav Zlodi 26

EKIPNO

Plasman i ekipa Zbroj negativnih bodova
1. Ogulin - Ogulin 1 35
2. Cetina - Sinj 37
3. Ogulin - Ogulin 2 38
4. Krka - Knin 50
Share