Get Adobe Flash player

Oglasi

send photos

 Vrijeme danas:

Grb ŠRD-a Ogulin

grb

Hrvatska Mušićarska Liga 2011 - 5. i 6. Kolo

grbDana 3. srpnja održana su posljednja dva kola Hrvatske Mušićarske Lige na rijeci Gackoj. Postignuti su sljedeći rezultati:

5. KOLO

POJEDINAČNO

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj Riba
1. Domagoj Pokrajčić Krka Knin 6
2. Ivica Magdić Vodencvijet 7
3. Neven Ristić Ogulin 1 6
4. Miroslav Katičić Krka Knin 5
5. Krešimir Topić Brod Na Kupi 3
6. Boško Barišić Vodencvijet 2
7. Predrag Badanjak Vodencvijet 3
8. Dalibor Kostelić Pojedinac 2
9. Marinko Puškarić Ogulin 1 2
10. Joško Šuća Cetina Sinj 2
11. Siniša Hajdin Ogulin 1 2
12. Ante Poljak Cetina Sinj 2
13. Ivica Mezin Brod Na Kupi 2
14. Rino Žuro Cetina Sinj 2
15. Jozo Vrbić Krka Knin 1
16. Joseph Bradić Pojedinac 1
21. Marko Puškarić Ogulin 2 0

 

Nisu prisustvovali

22. Salko Alidžanović Ogulin 2 /
22. Sanjin Despot Ogulin 2 /
22. Tomislav Zlodi Brod Na Kupi /
22. Goran Mioljević Pojedinac /

 

EKIPNO:

1. Vodencvijet
2. Krka Knin
3. Ogulin 1
4. Cetina Sinj
5. Brod na Kupi
6. Ogulin 2

 

6. KOLO

POJEDINAČNO

Plasman i natjecatelj Ekipa Broj Riba
1. Marinko Puškarić Ogulin 1 10
2. Ivica Magdić Vodencvijet 8
3. Domagoj Pokrajčić Krka Knin 5
4. Neven Ristić Ogulin 1 5
5. Marko Puškarić Ogulin 2 4
6. Siniša Hajdin Ogulin 1 5
7. Ivica Mezin Brod Na Kupi 5
8. Predrag Badanjak Vodencvijet 4
9. Jozo Vrbić Krka Knin 3
10. Joško Šuća Cetina Sinj 3
11. Ante Poljak Cetina Sinj 3
12. Miroslav Katičić Krka Knin 3
13. Dalibor Kostelić Pojedinac 2
14. Joseph Bradić Pojedinac 2
14. Krešimir Topić Brod Na Kupi 2
16. Boško Barišić Vodencvijet 1
21. Rino Žuro Cetina Sinj 0

 

Nisu prisustvovali:

22. Salko Alidžanović Ogulin 2 /
22. Sanjin Despot Ogulin 2 /
22. Tomislav Zlodi Brod Na Kupi /
22. Goran Mioljević Pojedinac /

 

EKIPNO

1. Ogulin 1
2. Krka Knin
3. Vodencvijet
4. Cetina Sinj
5. Brod Na Kupi
6. Ogulin 2

 

Nakon održanog natjecanja poznat je i ukupni plasman natjecatelja HML 2011

POJEDINAČNO:

Plasman i natjecatelj Stvarni bodovi
1. IVICA MAGDIĆ 21
2. Dalibor Kostelić 23
3. Miroslav Katičić 24
4. Marinko Puškarić 26
5. Domagoj Pokrajčić 27
6. Neven Ristić 29
7. Krešimir Topić 32
8. Predrag Badanjak 32
9. Joško Šuća 32
10. Ivica Mezin 33
11. Siniša Hajdin 42
12. Boško Barišić 56
13. Jozo Vrbić 57
14. Marko Puškarić 67
15. Tomislav Zlodi 72
16. Ante Poljak 75
17. Rino Žuro 79
18. Joseph Bradić 80
19. Goran Mioljević 83
20. Sanjin Despot 84
21. Salko Alidžanović 96


EKIPNO:

1. Ogulin 1 144 negativna boda
2. Vodencvijet 148 negativnih bodova
3. Krka Knin 155 negativnih bodova
4. Brod Na Kupi 191 negativan bod
5. Cetina Sinj 240 negativnih bodova
6. Ogulin 2 313 negativnih bodova

 

Istog dana gospodin Zlatimir Kostelić, pored funkcije menadžera Hrvatske Mušićarske lige i reprezentacije, izabran je i za kapetana i trenera reprezentacije.

Pored toga, gospodin Kostelić je odnedavno imenovan kao član gospodarske komisije za ribarstvo pri ministarstvu.

 

Čestitamo svim natjecateljima na postignutim rezultatima.

ŠRD Ogulin

Share