Get Adobe Flash player

Oglasi

send photos

 Vrijeme danas:

Grb ŠRD-a Ogulin

grb

Završena županijska liga u lovu ribe udicom na plovak 2011.

grbZavršena je županijska liga u lovu ribe udicom na plovak te vam donosimo ukupne rezultate:

SENIORI

Ekipno

Plasman i Ekipa Bodovi
1. Ozalj, Ozalj 13
2. Mrežnica, Duga Resa 21
3. Draganić, Draganić 22
4. Ogulin, Ogulin 27
5. Štuka, Lasinja 28
6. Slunjčica, Slunj 37

Pojedinačno

Plasman i natjecatelj Ekipa Bodovi
1. Branko Pečaver Ozalj 15
2. Damir Jauševac Ozalj 15,5
3. Željko Puljar Mrežnica 18,5
4. Zvonimir Magdić Ogulin 21,5
5. Željko Mudrovčić Draganić 22
6. Anđelko Suša Draganić 24
7. Kristijan Pereško Štuka 24
8. Mario Matijašić Ogulin 24
9. Mario lačak Ozalj 24,5
10. Davor Joha Draganić 25
11. Luka Potesak Štuka 26,5
12. Bernard Horvatić Ogulin 29,5
13. Mladen Luščić Mrežnica 30
14. Darko Kralj Slunjčica 35
15. Branko Petković Slunjčica 35,5
16. Ivan Roth Mrežnica 37
17. Vladimir Roth Mrežnica 39
18. Saša Petković Slunjčica 41
19. Miško Bjeloš Slunjčica 42
20. Franjo Poje Štuka 43
21. Željko Jareb Slunjčica 44
22. Hrvoje Obajdin Slunjčica 44
23. Mateo Cvitković Mrežnica 45
24. Božidar Sambol Draganić 45,5
25. Željko Pereško Štuka 46
26. Josip Vinski Mrežnica 47
27. Toni Francišković Ogulin 47
28. Damir Basar Ozalj 47
29. Mihael Markulin Štuka 48
30. Dragutin Jurašin Slunjčica 48


JUNIORI

Ekipno

Plasman i ekipa Bodovi
1. Korana, Karlovac 7
2. Ozalj, Ozalj 8


Pojedinačno

Plasman i Natjecatelj Ekipa Bodovi
1. Alen Vuksan Korana 8
2. Ivan Herak Korana 8
3. Antonio Muže Ozalj 8
4. Juraj Graho Korana 9
5. Antonijo Hrastov Ozalj 10
6. Patrik Tokić Korana 10
7. Ivan Golovrški Ozalj 10
8. Thomas Kalem Korana 10
9. Dino Cegur Korana 11


KADETI

Ekipno

Plasman i Ekipa Bodovi
1. Ozalj, Ozalj 7
2. Korana, Karlovac 11
3. Ogulin, Ogulin 15
4. Slunjčica, Slunj 23


Pojedinačno

Plasman i Natjecatelj Ekipa Bodovi
1. Drago Korenić Ozalj 7,5
2. Stjepan Mlačak Ozalj 8
3. Josip Matko Ozalj 10
4. Antonio Kalem Korana 11
5. Thomas Kalem Korana 12
6. Renato Francišković Ogulin 13
7. Toni Francišković Ogulin 14
8. Neven Božićević Ogulin 14,5
9. Bruno Vuković Korana 16
10. Bruno Vojnović Korana 17
11. Mario Žalac Slunjčica 17
12. Dino Cegur Korana 18
13. Mateja Kalem Korana 18
14. Mark Mrkonja Slunjčica 19
15. Matej Mrkonja Slunjčica 19

 

Čestitke najboljima

Mario Matijašić

Share